![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024041815551900.png)
У Дубні архімандрит і студенти семінарії прибирали територію, де знаходяться культурні пам'ятки.
Про це повідомили в Рівненській єпархії ПЦУ.
"Намісник Свято-Миколаївського монастиря архімандрит Меркурій разом зі студентами Рівненської духовної семінарії провели прибирання та благоустрій території, де знаходяться пам'ятки культури, а також територію, що закріплена за Рівненською єпархією Православної Церкви України в місті Дубно", - ідеться в повідомленні.
![](/media/img/650/2024/04/202404186968.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404186980.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404188021.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404187043.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404185662.png)