Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У двох ОТГ на Рівненщині можуть бути перевибори

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

22 грудня відбулись вибори у дев’яти об’єднаних територіальних громадах на Рівненщині. Участь у них взяли понад 23 тисячі виборців. Як зазначив заступник голови обласної виборчої комісії, консультант з правових питань Проєкту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ Василь Курилас, у двох ОТг можуть бути перевибори:

«Вибори в ОТГ – відбулись. Цей процес відбувався, на диво, без значних порушень. Тобто, не було зафіксовано значних порушень, які б впливали на волевиявлення громадян. Усі дільничні виборчі комісії без винятку здали протоколи із мокрими печатками, відбувається узагальнення результатів. Скажу, що попередньо вже є переможці на всіх дев’яти виборчих округах загальнотериторіальних, - каже Василь Курилас. - Скоріше за все будуть призначені повторні вибори на третю неділю із дня виборів у зв’язку із тим, що по два кандидати у Великоомелянській і Рафалівській ОТГ набрали однакову кількість голосів».

Читайте також: Які громади Рівненщини на виборах були найактивнішими? та Оприлюднили попередні результати переможців на посади голів ОТГ на Рівненщині

 

Читати також

26.03.2023 На Дубенщині рятувальники провели екскурсії для діток

Діти з захопленням розглядали пожежну та спеціальну техніку, спорядження. Рятувальники розповіли дітям про роботу рятувальних підрозділів і про те як відбувається виїзд чергового караулу на дорожньотранспортну або надзвичайну подію. Основна мета такого роду заходів це навчити дітей правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, розповісти школярам про причини виникнення пожеж. Адже особливо переконливо застереження та поради про безпеку звучать з вуст рятувальників, яким неодноразово доводиться зустрічатися з небезпекою, рятувати людей, гасити пожежі. Пізнаючи робочі будні рятувальників та розуміючи, що значить бути справжнім героєм у дітей закріплюються знання та формуються навички щодо дотримання правил безпеки.