![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023121315466772.png)
У жителя Дубровиці провели обшуки, під час яких виявили нелегальні цигарки та алкоголь.
Про це інформують у відділі комунікації поліції Рівненщини.
На виконання ухвали суду поліцейські ВП №1 (м. Дубровиця) Сарненського РВП, учора, 12 грудня, провели санкціонований обшук за місцем проживання жителя Дубровиці.
У гаражному приміщення 46-річного чоловіка правоохоронці виявили та вилучили 159 пачок тютюнових виробів без акцизних марок та майже 100 літрів спиртовмісної рідини, які зберігались у пластикових ємностях різного об’єму.
За фактом незаконного зберігання з метою збуту підакцизних товарів слідчі ВП №1 (м.Дубровиця) внесли відомості до ЄРДР за частиною 1 статті 204 КК України.
Слідчі скерували до суду клопотання про накладення на вилучене арешту.
Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від 85 тисяч гривень до 170 тисяч гривень із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
![](/media/img/650/2023/12/202312132074.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312133293.png)