![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052311433814.png)
У міському гідропарку Здолбунова комунальники працюють над «реставрацією» сцени.
Як зазначають у Здолбунівській міськраді, цю сцену фарбують регулярно, проте досить часто там з’являються написи – цензурні та не дуже.
"Сьогодні КП "Здолбунівське" розпочало надзвичайно важливе мистецьке завдання: очищення нашої сцени від нецензурних слів та перетворення її на символ толерантності й поваги!
Кожен із нас має здатність до спілкування без образливих висловів.
Гідропарк - це місце, де кожен відвідувач відпочиває в спокої та гармонії. Будьмо толерантними. Почуття поваги до інших — це ключ до нашого спільного комфорту та задоволення", - ідеться в повідомленні комунальників.
У міськраді також додали, аби дорослі частіше роз’яснювали дітям про те, що така «парканна творчість» - це свідчення їхнього невігластва та відсутності внутрішньої культури.
![](/media/img/650/2024/05/202405236328.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405235769.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405236825.png)