![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024050214041470.png)
У Рівненській гімназії №17 відбувся великодній ярмарок.
Про це повідомляють в Управлінні освіти РМР.
До спільног збору доєдналась уся шкільна родина.
Кошти збирали для придбання fpv-дронів для 23-го Окремого батальйону спеціального призначення Окремої Президентської бригади ім.Богдана Хмельницького, який стримує ворога на Донецькому напрямку.
"Разом ми зібрали суму - 19300 грн! Також нашим непереможним героям буде передано Великодні пасочки, нехай вас, незламні, береже Бог! Щиро дякуємо нашим батькам, вчителям та учням за активну участь у благодійній акції, адже тільки разом ми – непереможні", - кажуть у школі.
![](/media/img/650/2024/05/202405028795.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405022392.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405025301.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405022511.png)