![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051016405807.png)
У Сарненській громаді перед Провідною неділею проводять благоустрій кладовищ.
Про це повідомили в Сарненській міськраді.
Комунальники та мешканці населених пунктів громади вже виконали великий обсяг робіт. Понад місяць видаляли й обрізали порослі чагарників, вивезли сотні вантажівок сміття, забезпечили підвіз піску для впорядкування місць захоронення.
У міськраді закликають усіх жителів громади завершити прибирання місць захоронень рідних до Провідної неділі, а також усіх, хто в поминальні дні прийде на кладовище відвідати могили своїх близьких:
- викидати сміття лише у відведених місцях;
- відмовитися від штучних композицій на користь живих декоративних насаджень і квітів.
Просять також дотримуватися правил пожежної безпеки, особливо під час використання свічок і лампадок.
![](/media/img/650/2024/05/202405105768.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405102330.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405107393.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405108184.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405103391.png)