![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051411589556.png)
У Піскові провели ігри «Патріот» для школярів.
Про це повідомили в Костопільській міськраді.
На базі Пісківського ліцею імені Героїв-земляків відбулися військові навчально-тренувальні ігри «Патріот». Дев'ятикласники громади об'єдналися в шість команд. Участь узяли учні ліцею № 1 ім. Т. Г. Шевченка, гімназії № 8, Великолюбаського ліцею, Пісківського ліцею імені Героїв-земляків. Команди проходили випробування на різних локаціях.
Діти мали можливість продемонструвати свої навички в домедичній підготовці, цивільному захисті та стрільбі. Ігри влаштували за ініціативи заступниці міського голови Наталії Беляновської і начальниці управління освіти Олени Дідух, а також за сприяння фахівців військової частини А2390 та представника ДСНС Олексія Дем'янчука.
![](/media/img/650/2024/05/202405145787.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405141372.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405143744.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405144634.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405148521.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405145290.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405142648.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405141920.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405149006.png)