![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051311058129.png)
13 травня до села Малі Дорогостаї прибуде траурний кортеж із тілом полеглого Захисника Василя Володимировича Майорчука.
Про це повідомили в Млинівській селищній раді.
Траурний кортеж із тілом Героя буде слідувати через Підгайці - орієнтовно о 14.15 год., Ужинець - о 14.20 год., Маслянку - о 14.25 год. У селі Малі Дорогостаї траурний кортеж буде орієнтовно о 14.30 год. (до будинку загиблого по вул. Ювілейній).
Жителів громади просять утворити живий коридор шани та гідно зустріти Захисника.
Похорон Василя Майорчука відбудеться завтра, 14 травня, у с. Малі Дорогостаї. Розпочнеться відправа о 12.00 год. біля будинку загиблого. Чин похорону - у Свято-Покровській церкві ПЦУ села Малі Дорогостаї. Поховають Воїна на місцевому кладовищі.