![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022072312562800.jpg)
Учора о 20.32 до рятувальників надійшло пвідомлення про те, що у Корці горить вантажівка з деревним вугіллям. Про це повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області.
Як зазначається, вогнем знищено 4,5 т. та пошкоджено 1,7 т. деревного вугілля в палетах, пошкоджено тентове покриття причепа вантажного автомобіля марки «VOLVO». Врятовано поруч розташований інший вантажний автомобіль. Жертв та постраждалих немає.
Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.
До гасіння було залучено 2 одиниці пожежної техніки та 7 чоловік особового складу рятувальників.
![](/media/img/650/2022/07/202207234221.jpg)