![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024041115003059.png)
У Костополі проводять благоустрій в'їздів на прибудинкові території.
Про це повідомили в Управлінні інфраструктури Костопільської міськради.
Як зазначають у дописі, щороку навесні за сприятливих погодних умов працівники КП "Управляюча компанія "Багатогалузеве житлово-комунальне підприємство"" КМР проводять благоустрій в'їздів на прибудинкові території, де це найбільш потрібно.
Здійснюються огляди територій і складається графік проведення робіт.
Після зими з'являються місця, що потребують підсипки та вирівнювання грейдером, адже через появу ям ускладнюється рух автотранспорту та жителів будинків.
![](/media/img/650/2024/04/202404119215.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404117478.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404111759.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404116959.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404115919.png)