![](https://rivne.media/media/img/650/2022/05/2022052612068545.jpg)
У селищі Квасилів Рівненської міської громади працівники ШЕУ проводять поточні ремонтні роботи.
Зокрема, розпочали ямковий ремонт доріг по вулиці Молодіжній, по завершенню ліквідовуватимуть небезпечні вибоїни і на вулиці 1 Травня. Про це повідомили в міській раді.
Там додали, що було направлено лист до Служби автомобільних доріг у Рівненській області про усунення небезпечних ямкових ділянок по вулиці Рівненській та відновлення дорожньої розмітки.
![](/media/img/650/2022/05/202205269161.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205267928.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205267714.jpg)