![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051510359330.png)
У Національному природному парку "Пуща Радзівіла" на фотопастку потрапив один із лісових мешканців - олень.
"Національний природний парк "Пуща Радзівіла" - це край, де дика природа розквітає в усій своїй красі. Серед зеленого листя стоїть олень, що втілює в собі душу та магію цього особливого місця.
Олень у "Пущі Радзівіла" - це не просто тварина, він є втіленням самого духу лісу. Його мудрий погляд та міцна постать перенесуть вас у світ природної гармонії та спокою. Він є відомим стражем цих лісів, який захищає їх від зовнішніх небезпек та забезпечує рівновагу в екосистемі.
В НПП "Пуща Радзівіла" олень є втіленням духовності та природної краси. Зустріч з оленем у цих лісах - це занурення у світ таємниць та чарівності, яка притаманна цьому місцю", - написали в нацпарку.
![](/media/img/650/2024/05/202405151754.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405157456.png)