![](https://rivne.media/media/img/650/2018/12/u-rivne-privezli-vifliemskiy-vohon-miru-foto20181219_8646.jpg)
Щойно у Свято-Воскресенському соборі пластуни Рівненської паланки передали Вифлиємський вогонь миру архієпископу Рівненському і Острозькому Іларіону. Більше сотні рівнян нині зібралися у соборі, аби принести до своїх домівок частинку цього вогню.
Нагадаємо, це міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.
Вифлеємський Вогонь Миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство — прихильно сприйнялися українською громадою продовж останніх років, становлячи для багатьох з нас доповнення під час святкування Різдва.
Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Не слід плутати його з Єрусалимським вогнем, що запалюється на Великдень. Цей вогонь є спомином про прихід на землю Ісуса Христа, котрий є символом любові та миру, визволенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає силу, сподівання та надію.