![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051010349191.png)
У селі Тайкури Рівненського району двоє молодиків пограбували односельця. Парубки навідалися до оселі 37-річного чоловіка, де і скоїли злочин.
Повідомляють у поліції Рівненщини.
7 травня близько 21:30 до будинку 37-річного жителя села Тайкури навідались двоє односельців 19-ти та 24-х років.
Демонструючи авторитет, парубки зухвало поводились й потрощили меблі. Потім кулаками завдали кілька ударів потерпілому й відібрали мобільний телефон, паспорт громадянина України і військовий квиток.
Після скоєного втекли, а чоловік звернувся до сусідки, аби та повідомила до поліції.
Вже за годину працівники карного розшуку встановили зловмисників. Під час обшуку за місцем проживання 24-річного поліцейські виявили документи, а неподалік будинку у траві — й викрадений телефон.
У процесуальному порядку молодиків помістили до ізолятора тимчасового тримання та за процесуального керівництва Рівненської окружної прокуратури повідомили про підозру за ч.4 ст. 186 КК України.
Суд обрав запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном на 60 діб без можливості внесення застави.
![](/media/img/650/2024/05/202405105289.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405105776.png)