![](https://rivne.media/media/img/650/2020/10/u-rivnenskomu-zooparku-e-tvarini-yaki-zaneseni-do-20201006_5488.jpg)
Рівненський зоопарк приймає участь в Європейській програмі видів, що знаходяться під загрозою зникнення (EEP). Програма EEP допомагає створювати репродуктивні групи з подальшим збереженням та відтворенням видів тварин, що потребують захисту. Про це повідомили у пресслужбі звіринця.
Одними із мешканців зоопарку є мангобеї червоноголові (вид занесений до Міжнародної Червоної книги, як уразливий і входить до EEP).
Самець був раніше привезений із зоопарку «Лімпопо» (Львівської області), а його партнерка – із зоопарку міста Карлсруе (Німеччина).
А нещодавно з Вроцлавського зоопарку (Польща) прибула ще одна самка мангобея червоноголового. Після карантинного періоду її долучили до пари тварин цього ж виду.
Утворилась досить цікава сімейна група тварин, утворена з представників зоопарків різних країн.