![](https://rivne.media/media/img/650/2021/08/u-rivnenskomu-zooparku-pokazovo-hoduvatimut-lemuri20210814_6678.jpg)
Завтра, 15 серпня, у рівненському зоопарку проведуть традиційні показові годівлі тваринок. Цього разу відвідувачі зможуть побачити, як годують лемурів, сурікатів, тапіра, капібар та нічних мешканців звіринцю.
Про це інформує Рівненська міська рада.
- Показові годівлі відрізняються від звичайних тим, що супроводжуються коментарями спеціалістів зоопарку, в ході яких можна задати питання, дізнатися багато нового і цікавого, - зазначають у Рівненський зоопарк.
Початок показових годівель о 12:00.