У "Рівнетеплоенерго" - новий директор

Олександр Корчинський отримав запрошення очолити одного з лідерів української енергетики – компанію «Центренерго». У зв’язку з цим посаду директора «Рівнетеплоенерго» обійме Юрій Приварський.

«Ми не могли не відпустити Олександра Сигізмундовича. «Центренерго»  професійна вершина для будь-якого менеджера у цій сфері. Не кожного дня директора обласного підприємства запрошують на таку посаду в Київ і для мене це ще одне свідчення, що Олександр Корчинський управлінець високого рівня, який робив у Рівному хорошу роботу. Зичу йому успіхів і нових професійних перемог», – зазначив Іван Надєїн, засновник групи компаній «Укртепло» та інвестор «Рівнетепленерго», коментуючи кадрові зміни на підприємстві.

За його словами, команда «Рівнетеплоенерго» продовжує модернізацію підприємства і надалі працюватиме над реалізацією стратегії змін, які дозволять підвищити якість послуг, зменшити споживання газу завдяки використанню відновлюваних джерел енергії і стабілізувати тарифи.   

Нагадаємо, у 2019-му «Рівнетеплоенерго» успішно провело попередній опалювальний сезон. Загалом було інвестовано понад 55 млн грн у підготовку до нового опалювального сезону, а також модернізацію підприємства і будівництво нових об’єктів. Крім того, підприємство сплатило місту 15 млн грн орендної плати.

Новий директор «Рівнетеплоенерго» має значний досвід роботи у Рівному та Рівненській області, знає проблеми житлово-комунального господарства та енергетичної сфери. На посаді першого заступника голови облдержадміністрації керував саме житлово-комунальним напрямком, де втілив декілька важливих успішних проектів, зокрема, з енергоефективності.

Під час роботи в ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» завдяки його ефективному менеджменту вдалося досягти рівня розрахунків населення за спожиті послуги на понад 100%.

Юрій Приварський отримав дві вищі освіти – в Українській Державній академії водного господарства (спеціальність «Облік і аудит») та Львівському національному університеті імені Івана Франка (спеціальність «правознавство»), повідомили в "Рівнетеплоенерго".

Читайте також