![Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2024/03/2024031216395485.png)
На території Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка планують впорядкувати рух транспорту та пішоходів.
"Хто там бував – той розуміє, що потрібні кардинальні зміни. Щодня на територію заїжджає приблизно 500 автомобілів, це не враховуючи швидкі. Окреме питання – рух пішоходів і їхня безпека. Територія лікарні – це майже 10 гектарів землі", - зазначає голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.
За словами Карауша, дану ініціативу медзакладу в облраді підтримують.
"Серед іншого, там мають бути додаткові стоянки для автомобілів, інші інфраструктурні речі. Зараз заклад замовив проєкт, коли він буде готовий – стануть зрозумілими обсяги робіт і суми, які на це потрібні. Існує кілька шляхів, з яких можна фінансувати безпосередні роботи, але про це говорити станом на середину березня – поки об’єктивно рано. Справа рухається, бажаю, щоб усе вдалось", - додав голова обласної ради.