![](https://rivne.media/media/img/650/2024/03/2024031410587759.png)
У Рівному відкриють пам'ятні дошки відразу чотирьом полеглим Захисникам України.
Про це повідомили в Управлінні культури туризму РМР.
Меморіальну дошку Максимові Данічкіну відкриють 15 березня о 8:50 в гімназії № 24 (Гайдамацька, 15).
Чоловік народився в Рівному. У початкових класах навчався в Олександрії, а далі - у 24 школі Рівного.
Майже відразу після завершення навчання Максим підписав контракт із ЗСУ та служив у зоні АТО. 24-річний молодший сержант Максим Данічкін загинув 23 серпня 2023 року внаслідок мінно-вибухової травми на Луганському напрямку.
Також завтра о 14:00 на фасаді Комунального Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг (вулиця Данила Галицького, 25) відбудеться відкриття дошок пам‘яті загиблим Героям Борису Ковалю, Віталію Стибі, Дмитру Бойку.
![](/media/img/650/2024/03/202403148156.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403149347.png)