Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному до найбільших боржників за тепло навідуються виконавці

Державні виконавці разом з працівниками "Рівнетеплоенерго" проводять об'їзд квартир, власники яких заборгували десятки тисяч гривень за тепло. 

Про це повідомляє Суспільне

Родина рівнянки Олени Яремчук заборгувала за теплопостачання понад 68 тисяч гривень.

"Перше — чоловік раком хворів. Не мали як, бо далі хворіє. Друге — воїн ЗСУ поранений лежить у хаті після двох операцій, за які майже все оплачували. Третє — 19 числа поховала дитину, 19-річного хлопця. Іншого доходу? як пенсія дві тисячі, у мене немає. І у чоловіка - три тисячі. Все", - пояснює жінка. 

Вона повідомила, що готова добровільно віддавати на погашення боргу половину своєї пенсії, але наразі на її пенсійний рахунок наклали арешт. Щоб його розблокувати, має з’явитися у міськвідділ Державної виконавчої служби.

З шести квартир, у які за день завітали державні виконавці, лише вона впустила їх у дім.

Представниця міськвідділу Державної виконавчої служби Олена Анненкова розповіла, що є проблема у тому, що люди не відчиняють двері:

"Залишаються повістки-виклики в дверях, залишаються вимоги з врахуванням суми боргу та рахунку, на який необхідно сплатити. Будемо залучати органи поліції. Для примусового входження і знаходження такого майна, на яке можна зробити стягнення" - каже службовиця. 

Держвиконавці виїздять до боржників, щодо яких є судові рішення про примусове стягнення. Суд ухвалив їх за позовами "Рівнетеплоенерго". 

"Ми змушені подавати в суд, тому що, якщо, наприклад, на аналогічний період борг клієнтів перед компанією складав близько 106 мільйонів гривень, то цього року борг трохи менш як 300 мільйонів гривень. А компанії потрібно і заплатити за газ, і заплатити податки, і заплатити заробітну плату працівникам. Всі ж хочуть, щоби зимою було тепло, всі ж хочуть, щоб не відключали через пориви і так далі, але труби треба за щось купувати", - розповів речник компанії. 

Аби майно за несплачені рахунки не арештували, тепловики радять прийти у сервісний центр "Рівнетеплоенерго" й укласти договір реструктуризації боргу

Читати також

24.09.2023 У Костополі на знак пам`яті про загиблого воїна облаштували спортивний майданчик

Відтепер діти зможуть грати у баскетбол, футбол та інші ігри на оновленому покритті.. Спорудили його на вулиці Хмизопільській. Майданчик побудував Благодійний Фонд, а зробили на знак пам'яті про загиблого Героя Андрія Корнійчука. У лютому 2023 року військовий загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині. Майданчик буде перебувати на балансі Костопільської міської ради.

24.09.2023 У Здолбунові мешканців багатоповерхівки закликали не викидати відходи у каналізацію

Одним із яскравих прикладів господарського недбальства споживачів та тим самим нанесення шкоди самим собі, є постійне і систематичне засмічення системи централізованого водовідведення багатоквартирного житлового будинку по вул. Шкільна, 31. Протягом минулого тижня зафіксовано три виклики бригади підприємства для прочищення дворової мережі каналізації за вказаною адресою.  Працівниками  виконано  прочищення оглядових колодязів від  землі та залишків будівельного сміття.  Механічним способом прочищено мережу від піску, осаду, вилучено з неї ганчірки великого розміру та інше побутове сміття, відрегульовано роботу системи централізованого водовідведення вцілому.  За виконані роботи ОСББ виставлено рахунок, згідно калькуляцій. Наступного дня мережу знову було засмічено.  Здійснено виїзд бригади підприємства; Мережу прочищено вже з допомогою каналопромивочного апапату високого тиску; Знову виставлено рахунок ОСББ. Учора, 22 вересня, мережу знову засмічено. Бригада вкотре виїхала і виконала свою роботу, знову підприємством буде виставлено рахунок за надані послуги, рахунок який зрештою буде оплачено з коштів мешканців житлового будинку по вул.Шкільна, 31 "Закликаємо наших абонентів до здорового глузду. Не викидайте в санітарні прилади сміття, яке не підлягає змиванню! Не створюйте несприятливих умов для якісних і безперебійних послуг з водовідведення!Пам'ятайте, що за умови експлуатації каналізації за призначенням, можна уникнути  оплати численних рахунків"