![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052012444781.png)
У Рівному двоє дівчат, які катались на електросамокаті, врізались у автомобіль та травмувались.
Повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненщини.
Автопригода сталася 18 травня близько 22 години на вулиці Новодвірській. Слідчий встановив, що 12-річна рівнянка їхала на електросамокаті «Audi» разом із пасажиркою — 12-річною жителькою села Ільпінь. Виїжджаючи із другорядною дороги, в’їхала в автомобіль «Hyundai Accent» під керуванням 30-річного жителя обласного центру, який рухався по головній.
На щастя, обидві дівчинки попередньо отримали незначні тілесні ушкодження.
Слідчі за цим фактом проводять перевірку. Водій легковика був тверезий.
![](/media/img/650/2024/05/202405203295.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405203742.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405209543.png)