Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному на Басівкутському озері заборонили будівництво готелю

Фото з фейсбуку

У Рівному на березі Басівкутського озера скасували будівництво готелю. Про це на особистій фейсбук-сторінці повідомив мер міста Олександр Третяк.

"Разом з депутатами сьогодні підтримали важливе для громади рішення «Про скасування наказу Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради від 11.12.2020 р.». Тим самим ми заборонили будувати готель прямо над центральним міським пляжем, що є недопустимим. Сьогодні ми повернули правду на своє місце", - написав на своїй особистій фейсбук-сторінці Олександр Третяк.

Після повернення ділянки у комунальну власність територіальної громади там буде проводитися благоустрій.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.