![](https://rivne.media/media/img/650/2024/03/2024030810546064.png)
У Рівному на фасаді одного з ліцеїв установили меморіальні дошки на честь двох загиблих на війні братів.
Про це повідомив в.о. міського голови Віктор Шакирзян.
"Наш обов’язок - гідно вшанувати пам'ять і подвиги полеглих захисників, які ціною власного життя виборювали вільне майбутнє українського народу", - наголосив Віктор Шакирзян.
Сьогодні на фасаді ліцею № 12 відкрили меморіальні дошки на честь загиблих Героїв, двох братів – Олега та Дмитра Зіберів.
Як відомо, 47-річний Олег і 39-річний Дмитро вже у другий день повномасштабного нападу росії на Україну без роздумів прийшли добровольцями до військкомату й мужньо боронили рідну землю. На жаль, Герої України Олег і Дмитро Зібери загинули в один день 19 травня 2022 року на Донецькому напрямку.
![](/media/img/650/2024/03/202403089844.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403081852.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403087533.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403087436.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403086712.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403082206.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403082703.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403081935.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403087862.png)