![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024053117011158.png)
У Рівному на Київській хотіли викласти бруківкою ділянку без дозволу.
Про це інформують у Департаменті муніципальної варти.
"Навезли щебеню, встановили бордюри та готуються вкладати бруківку. Підготували усе, що треба для роботи, але забули про головне - дозвіл. Його, як виявилося, немає", - інформує мунварта.
Інспектори з благоустрою Департаменту муніципальної варти виявили, що у Рівному, на вулиці Київській проводять будівельні роботи без дозвільних документів.
Було складено протокол та виписано припис. Ініціатор таких робіт має відновити зелену зону.
![](/media/img/650/2024/05/202405319680.png)