![фото ілюстративне](https://rivne.media/media/img/650/2019/07/u-rivnomu-nahorodyat-krashchikh-pratsivnikiv-torhi20190724_1228.png)
У п'ятницю, 26 липня, у Рівному на вулиці Поштова,2 нагороджуватимуть кращих працівників торгівельної галузі. Про це анонсує Рівненська міська рада та її виконавчий комітет.
Нагородження відбудеться у конференц-залі об 11:00.
У п'ятницю, 26 липня, у Рівному на вулиці Поштова,2 нагороджуватимуть кращих працівників торгівельної галузі. Про це анонсує Рівненська міська рада та її виконавчий комітет.
Нагородження відбудеться у конференц-залі об 11:00.