Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному неповнолітня через сімейний конфлікт вистрибнула з вікна

Вчора ввечері, 29 червня, на вулиці Крушельницької у Рівному медична допомога знадобилася 16-річній дівчині. Неповнолітня скаржилася на біль у поперековій ділянці хребта. Мати дівчинки зателефонувала на лінію 103 та викликала "швидку". 

Заступник директора Рівненського обласного центру екстреної меддопомоги Олег Ушкевич розповів, що неповнолітня вистрибнула з вікна 2-го поверху.

Дівчина наважилася на такий крок через сімейний конфлікт. Відомо, що потерпіла з дитинства має інвалідність.

Цікаво, що матір викликала "швидку" не одразу, а лише через годину. Дівчина після падіння ще годину блукала в районі вулиці Степана Бандери та Відінської.

Олег Ушкевич зауважив, що неповнолітня на диво не отримала суттєвих ушкоджень. Однак медики прийняли рішення відправити її на додаткове обстеження у травмпункт Рівненської обласної дитячої лікарні. Життю дівчини нічого не загрожує.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.