![](https://rivne.media/media/img/650/2022/06/2022060916579590.jpg)
Найчастіше до рівненських патрульних звертаються переселенці, які погано знають місто або потребують допомоги у розселенні чи доїзді до їх тимчасового помешкання.
Про це повідомляють у пресслужбі патрульної поліції Рівненської області.
Наприклад, нещодавно патрульні відвезли маріупольців, які заблукали в місті: вони йшли з ринку у зворотному напрямку від домівки. Екіпаж допоміг розгубленим громадянам дістатися додому.
а 8 червня до патрульного автомобіля підійшла громадянка похилого віку і попросила відвести її додому. Розчулена жінка подякувала за увагу та турботу вартовим порядку.
![](/media/img/650/2022/06/202206092501.jpg)