![Фото - Рівненська ОДА](https://rivne.media/media/img/650/2020/06/u-rivnomu-prodavtsi-z-rinku-zvernulisya-za-dopomoh20200602_8008.jpg)
До Рівненської облдержадміністрації прийшли підприємці, торгові точки яких розташовані на вулиці Шевченка. З початку карантину люди залишились без роботи. Зараз вони звернулися до керівництва області з вимогою посприяти у якнайшвидшому вирішенні проблеми.
Заступники голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко та Сергій Подолін разом з ініціативною групою домовилися вивчити можливість легальної роботи ринку. Однак, керівники області наголосили, що рішення може приймати тільки Рівненська міська рада.