![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022081516458358.png)
Рівнянин Тарас Вахнюк просить не відкривати пішохідну зону навпроти краєзнавчого музею. Ця дорога є прогулянковою більше 20 років.
На сайті міськради він створив відповідну петицію.
- Заперечення проти відкриття дорожнього руху по вулиці Драгоманова оскільки вона є історичною, багато людей. Там прогулюється,а діти ходять через неї в школу. Дана дорога є родзинкою нашого міста і тим самим ,що вона перекрита зберігає екологічність і цілісність паркової зони Лебединка, - зазначив автор петиції.
Підписи до петиції збиратимуть до 10 вересня. Наразі під нею підписалось уже 116 чоловік з 250 необхідних.