![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024050912304193.png)
Сьогодні в Рівному провели в останню дорогу двох Героїв – Олега Маслянка та Дмитра Лопатюка.
Про це повідомив в.о. міського голови Віктор Шакирзян.
"Подвійна втрата для громади — рівняни сьогодні проводжають в останню земну дорогу двох Героїв України – Олега Маслянко та Дмитра Лопатюка, які боронили рідну землю від російських окупантів до останнього...", - ідеться в дописі.
53-річний майор Збройних сил України Олег Маслянко загинув 25 лютого 2024 року на Донецькому напрямку в бою з ворогом, гідно виконуючи свій військовий обов’язок із захисту Батьківщини.
32-річний старший солдат Державної прикордонної служби України Дмитро Лопатюк загинув 1 травня 2024 року на Донецькому напрямку.
"Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам'ять і шана Героям України!".
![](/media/img/650/2024/05/202405095696.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405099737.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405095031.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405091267.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405097251.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405092694.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405098736.png)