У Рівному розпочали передачу ЗСУ чергової масштабної партії дронів

Сьогодні Рівненська громада розпочала передачу чергової партії розвідувальних дронів DJI Mavic 3 Thermal обладнаних тепловізорами підрозділам Збройних Сил України. Загалом, місто отримало 93 такі дрони і відразу ж перші з них сьогодні вирушили на передову. Загалом, розвідувальні квадрокоптери отримали 10 бойових підрозділів, в тому числі, бригада спеціального призначення “АЗОВ”, окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», полк білоруських добровольців імені Кастуся Калиновського, механізованого батальйону бригади "Вовки Да Вінчі".

Виконувач обов'язків міського голови Рівного, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян каже, завжди намагаємось організувати передачу придбаних дронів на фронт якнайшвидше, аби вони допомагали нашим найбільш боєздатним підрозділам нищити ворога.

“Сьогодні, я хочу від усього серця подякувати всім рівнянам, всім платникам податків за те, що наша громада, завдяки їхній праці має можливість купувати і передавати на фронт такі необхідні українським воїнам розвідувальні дрони. Хочу подякувати депутатам Рівненської міської ради від усіх фракцій за їхню підтримку і консолідовану позицію. Сьогодні ми передавали ці дрони разом і, я впевнений, в сесійній залі ми завжди будемо разом, адже кожен з нас любить своє місто і любить свою країну і це те, що сьогодні всіх нас об'єднує. Тож дякую всім, без вашої участі все було б неможливо. А наші хлопці, наші захисники чекають цієї допомоги, я постійно спілкуюсь з військовими і знаю, наскільки важливо для них мати очі в небі, особливо в темну пору доби. Тож ця нова партія дронів придбана коштом громади дуже сьогодні потрібна на фронті”, - заявив Віктор Шакирзян.

Бійці мотопіхотного батальйону 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» кажуть, що в сучасних умовах війни підрозділ неоснащений дронами несе неймовірні втрати. Тож дякують громаді і депутатам Рівного за цю підтримку.

З їх допомогою ми розвідуємо, коригуємо артилерію та робимо “смерть ворогам”. Щиро дякуємо платникам податків, особисто Віктору Володимировичу, всім депутатам, всім рівнянам за постійну підтримку”, - наголошують захисники.

Бійці бригади "Азов" кажуть, що ворог активно наступає дронами, особливо у нічний час. Тому, ці дрони з тепловізором особливо необхідні, щоб виявляти ворога саме у нічний час. Крім того, аби подякувати рівнянам за їх допомогу - до Рівного сьогодні завітав командир Полку білоруських добровольців імені Кастуся Калиновського Денис Прохоров на псевдо “КИТ”.  За його словами, він та його підрозділ ще з моменту формування відчули на собі, наскільки важливо мати надійну підтримку в тилу. Кажуть, вдячні всім, хто допомагає сьогодні в боротьбі за волю України, бо це шлях і до звільнення їхньої країни від прокремлівського диктаторського режиму. 

Загалом, розвідувальні дрони сьогодні отримали бійці 150-ої бригади, 111-ої окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, мотопіхотного батальйон 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс»; воїни 6-го прикордонного Волинського загону, бригади спеціального призначення «Азов», 5-ої окремої штурмової бригади, 415-ої окремої роти ударних безпілотних авіаційних комплексів, воїни Полку імені Кастуся Калиновського,  58-ої окремої механізованої бригади та окремого механізованого батальйону "Вовки Да Вінчі".

Читайте також