У Рівному стартував футбольний табір для дітей-переселенців

На футбольному полі комплексу “Олімп” у Рівному стартував проєкт «Подаруй дитині посмішку». Він реалізується під патронатом футбольної асоціації «Стандарт», Федерації міні-футболу України, ГО “Рівне Разом” та Рівненської міської ради. Таким чином, для дітей, які були змушені переїхати до Рівного через бойові дії, організували футбольний табір. Він триватиме впродовж тижня. Основна мета – подарувати дітям позитивні емоції, та зокрема, привчати їх до здорового способу життя.

Про це розповів Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

«Ми знайшли та організували місце задля комфортних тренувань дітей. Навчатимуть малечу досвідчені футболісти. Переконаний, завдяки таким тренуванням діти отримають тиждень радості, який дозволить відволіктися від думок про війну і мати більше приводів, щоб посміхатись. Ми повинні залучати дітей до таких заходів. Важливо відвернути їхню увагу від спогадів про пережите, та повернути віру у мирне майбутнє», - додав Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Футбол для більшості дітей – улюблений вид спорту. Тож на матч завітало близько трьох десятків бажаючих. Діти родом зі східних областей України.

«Протягом футбольного табору ми будемо комбінувати розвиток футбольних навичок та життєвих навичок корисних для дітей. Для прикладу, протягом розвитку навичок «Ударів» ми вчимо дітей впевненості у собі, коли вони б’ють по воротах. В той же час, розвиваємо здатність дітей бачити ситуацію навколо себе, і розуміти, з якими ситуаціями вони можуть справитись самі, а з якими необхідно отримати допомогу від близьких», - зауважив засновник футбольної академії «Стандарт» Євген Донцов.

Такі денні футбольні табори відбуваються ще у п’яти західних областях України. В кожному з них більш, як кількасот маленьких учасників (ВПО).

До слова, футбольний табір у Рівному триває з 8 по 12 серпня з 9:00 до 14:00 години в футбольному комплексі «Олімп». В подальшому, завдяки волонтерам, діти, які матимуть бажання продовжувати займатись футболом, зможуть раз в тиждень відвідувати футбольні секції.

Читайте також