![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024053111397214.jpeg)
У Рівному на вулиці Білій продовжують ремонтувати дощову каналізацію.
Про це повідомив в.о. міського голови Віктор Шакирзян.
У планах "Міського ШЕУ" до кінця тижня завершити облаштування водовідведення на одній із ділянок. Далі роботи продовжать на інших ділянках вулиці. Після цього триватиме підготовка всієї вулиці до асфальтування й поточного ремонту.
"Нагадаю, що поточний ремонт дощової каналізації на вулиці Білій здійснюється, щоб забрати дощову воду із певних ділянок та уникнути підтоплення вулиці в майбутньому наскільки це можливо", - зазначив Віктор Шакирзян.
![](/media/img/650/2024/05/202405318860.png)