![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051617098811.jpeg)
Поліцейські викрили 30-річну рівнянку на крадіжці.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Рівненщини.
До поліції вчора, 15 травня, надійшло повідомлення 42-річної підприємиці, що із її торгівельного кіоску на вулиці Шевченка в обласному центрі зникла сумка з документами та грішми.
СОГ з’ясувала, що особисті речі заявниці хтось поцупив, коли вона відволіклася на покупця. У сумці були 100 тисяч гривень, 500 доларів США, понад 100 євро й документи.
Під час проведення розшукових заходів оперативники Рівненського РУП встановили, що крадіжку скоїла 30-річна рівнянка, раніше судима за вчинення майнових злочинів.
Розшукали її орієнтовно за дві години за місцем проживання. У скоєному вона зізналася, проте частину крадених грошей вже встигла витратити на власні потреби. А документи, які були в сумці, викинула в смітник.
Розпочато досудове розслідування.
Вирішується питання про повідомлення зловмисниці про підозру.
![](/media/img/650/2024/05/202405161575.jpeg)