![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024042212288206.png)
У Рівному вандали "прорідили" майже всі клумби, де ростуть тюльпани. Недобросовісні громадяни викопували цибулини або ж просто рвали квіти, які могли б тішити око містян.
Повідомляють у КП Рівненський міський трест зеленого господарства.
"Щороку нехороші люди крадуть квіти із міських клумб. Однак, цьогоріч вони переходять всі межі, - каже керівниця відділу озеленення Тресту зеленого господарства Валентина Цуркан. - Люди просто нахабно виривають те, у що було вкладено не лише багато годин праці, але й душу".
Колектив Тресту зеленого господарства звертається до небайдужих жителів міста. Якщo ви бачите, щo хтoсь пoрпається на клумбах, вириває квіти і на ньoму немає спецoдягу з написoм «ТЗГ», пoвідoмте пoліцію за нoмерoм 102.
![](/media/img/650/2024/04/202404225127.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404229966.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404221545.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404225410.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404229558.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404223962.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404224508.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404221291.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404224180.png)