![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052717188709.jpeg)
Рівнян запрошують 9 червня о 16:00 годині відвідати благодійний концерт від Студії сучасного танцю та вокалу Dance Way спільно з Громадською організацією «Рівне Разом» у ЖК «На Щасливому», поблизу ТРЦ «HAPPY.MALL».
Мета заходу – закрити потреби військових ЗСУ, які є батьками діток зі Студії сучасного танцю та вокалу Dance Way. Тому буде відкрито збір коштів. Серед донатів розіграють цінні призи.
"Зірковий гість заходу – KOZAK SIROMAHA. Тож на вас чекає атмосфера справжнього українського колориту.
Завітайте до нас 9 червня о 16:00 год за адресою м. Рівне, вул. Сергія Бачинського, 5 (поблизу ТРЦ «HAPPY.MALL»)
Давайте об'єднаємось донатами та серцями і допоможемо воїнам ЗСУ, які щодня бережуть наше з вами життя", - повідомляють організатори.