![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052815244636.png)
У Рівному відбудеться спецпоказ вистав-претенденток на премію «ГРА», що є найвищою нагородою в галузі театрального мистецтва.
Інформують у Рівненській облради.
У суботу, 1 червня, о 18:00 у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбудеться спеціальний показ вистави «Скрудж. Різдвяна історія». Постановка є претенденткою на премію "ГРА" - найвищу нагороду в галузі театрального мистецтва.
Особливістю цього показу стане те, що виставу оцінюватиме журі фестивалю-премії. Минулоріч гран-прі здобула вистава облмуздрамтеатру "Зерносховище" про Голодомор.
Окрім того, показ постановки приурочили до Міжнародного дня захисту дітей, оскільки сама вона розрахована на сімейний перегляд.
Після прем'єри у грудні 2023 року "Скруджа" уже показували 40 разів. Щоразу вистава проходила з аншлагом.
Також у рамках фестивалю "ГРА" покажуть виставу "Івасик-Телесик" Рівненського академічного обласного театру ляльок, яка теж претендує на нагороду. Цей спектакль орієнтований на дітей віком від 7 років. Його покажуть теж 1 червня о 13:00. Вхід на "Івасика-Телесика" буде вільний.
![](/media/img/650/2024/05/202405281907.png)