![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052216428111.png)
У Рівному презентували мистецький проєкт під назвою «Обережно крихке», що присвячений зруйнованому Маріуполю.
Про це повідомив очільник області Олександр Коваль.
Відкриття унікальної виставки відбулося сьогодні. На світлинах, надрукованих на прозорому акрилі, - маріупольські вітражі.
Журналіст і краєзнавець Іван Станіславський планував презентувати виставку в березні 2022 року в рідному місті. Але, на жаль, не склалося. Тепер він показує її в різних куточках України.
"Проєкт Івана Станіславського - це не лише доказ чергового злочину російських окупантів, це ще й нагадування про маріупольців, чиї долі були розбиті, наче вітражі їхнього міста", - зазначив Олександр Коваль.
![](/media/img/650/2024/05/202405229747.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405229633.png)