![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024053112334989.png)
У Рівному тимчасово відсторонили від обов'язків директорку ліцею.
Йдеться про керівницю "Центру Надії" Дундюк Віру Олександрівну.
Про це повідомив в.о. міського голови Віктор Шакирзян.
"У зв'язку з суспільним резонансом повідомляємо, що в Управлінні освіти підписали наказ щодо проведення службового розслідування та тимчасового відсторонення на час проведення службового розслідування від обов'язків директора Рівненського ліцею "Центр Надії" імені Надії Маринович - Дундюк Віри Олександрівни. Ситуація перебуває на моєму особистому контролі. Принагідно зауважу, що у разі виникнення аналогічних конфліктів у інших загальноосвітніх навчальних закладах міська влада Рівного діятиме аналогічним чином", - зазначає Шакирзян.
Відповідний наказ підписано електронним підписом начальника Управління освіти Мазуром Андрієм Володимировичем 30 травня 2024 року.
![](/media/img/650/2024/05/202405313162.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405316285.png)