Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному забіг «Сильні духом» об’єднав спортсменів із різних куточків України

Учора у Рівному стартував 34-ий онлайн забіг «Сильні духом», який цьогоріч проводиться з метою популяризації здорового способу життя в умовах пандемії. Команда територіального управління Служби судової охорони також приєдналася до спортивного дійства, передає пресслужба. 

Дистанцію у 5 кілометрів долали заступник начальника територіального управління полковник Андрій Шевчук, разом із сином Іллею, командир взводу швидкого реагування старший лейтенант Юрій Боришкевич та рядовий Олександр Зінченко.

Свої результати учасники забігу фіксували на спеціальний додаток у смартфоні та надсилали організаторам заходу, для опрацювання і визначення переможців.

Цього року в забігу взяли участь більше 200 учасників з різних куточків України, які бігли дистанції від 2,5 до 21 кілометра.

Впродовж наступного тижня організатори Rivne Running Club будуть опрацьовувати результати та визначати переможців. Та кожен з учасників знає, що головне н еперемога, а здоровий спосіб життя. Адже у здоровому тілі - здоровий дух!

Читати також