Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному запідозрили підкуп виборців: повідомлення перевіряли поліцейські

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Сьогодні поліція отримала виклик про ймовірний підкуп громадян біля дільниці на вулиці Макарова,3. Правоохоронці, які прибули на виклик, виявили бус, як з’ясувли, там два валютники здійснювали обмін коштів. Транспортний засіб також оглянули.

«Під час огляду транспортного засобу слідчо-оперативна група виявила биту, пристрій для відстрілювання гумовими кулями, кошти й агітаційні матеріали одного з кандидатів у міські голови Рівного. Провели попередню перевірку і встановили, що це були валютники, які здійснювали обмін коштів. За статтею 263 Кримінального Кодексу України відкрили кримінальне провадження. Вилучені бита та пістолет. Нині розв'язується питання щодо притягнення до відповідальності цих двох осіб за здійснення незаконних валютних операцій, - зазначив т.в.о. начальника поліції Рівненської області Руслан Стрельбіцький.

Під час відпрацювання цього району виявили ще один підозрілий автомобіль марки «Ауді». Під час його перевірки встановили, що там перебували волонтери однієї із партій Рівного.

«У другому авто, Ауді, перебували особи які мали списки з контактами виборців, мобільними. Провели перевірку, поспілкувалися з цими людьми й з'ясували, що це волонтери однієї з політичних партій з Рівного. Факт підкупу виборців не знайшов свого підтвердження», - додав Руслан Стрельбіцький.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.