![](https://rivne.media/media/img/650/2024/03/2024031813385948.jpg)
У Рівному провели Відкритий Чемпіонат Рівненської області з кікбоксингу WAKO.
Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту.
Змагання проводили на вихідних.
Як зазначається, у них взяли участь понад 240 спортсменів з Тернопільської, Хмельницької та Рівненської областей.
За особисті нагороди та командну першість учасники змагалися в рингових дисциплінах та на татамі, кожен у своїй віковій, ваговій категорії та розділі.
За результатами спарингів у командному заліку перемогу здобула команда ДЮСШ № 5 Рівненської міської ради, срібні призери - вихованці ДЮСШ Здолбунів, третє місце - у команди з міста Нетішин.
![](/media/img/650/2024/03/202403187350.jpg)
![](/media/img/650/2024/03/202403184011.jpg)
![](/media/img/650/2024/03/202403181069.jpg)
![](/media/img/650/2024/03/202403185896.jpg)
![](/media/img/650/2024/03/202403187139.jpg)
![](/media/img/650/2024/03/202403189207.jpg)
![](/media/img/650/2024/03/202403181026.jpg)
![](/media/img/650/2024/03/202403185582.jpg)