![](https://rivne.media/media/img/650/2022/05/2022053115248015.jpg)
У Сарнах продовжують оновлювати алею по вулиці Широкій. Про це інформують в пресслужбі міської ради.
Працівники комунального підприємства «Екосервіс» продовжують впорядковувати газони на центральних алеях й у паркових зонах міста Сарни. Продовжили перекопувати землю на узбіччях центральної алеї, підсипають пісок, глину і чорнозем, забирають залишки старої рослинності.
Вже скоро зійде нововисіяна швидкоростуча трава й поверхня землі набуде яскраво-зеленого забарвлення. У проведенні усіх цих робіт фахівцям комунальних служб допомагають працівники закладів освіти.
Активно працюють у ці дні й косарі, скошують трав'яний покрив на території скверу «Залізничник».
Відвели, цього тижня, належної уваги ще й квітам на клумбах. Тюльпани, які відцвіли, змінили на нові сезонні квітучі клумбові рослини. А все для того, щоб дарувати приємність усім перехожим та, хоч на хвильку, відволікти від сумних думок у непростий час воєнного стану, та подарувати певність у швидкому наближенні спокійного мирного життя нашої громади у вільній Україні, після перемоги у війні.
![](/media/img/650/2022/05/202205312177.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205313380.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205311175.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205316121.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205311706.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205314004.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205311403.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205311232.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205319671.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205313289.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205319423.jpg)