![](https://rivne.media/media/img/650/2020/05/u-seli-bilya-rivnoho-na-uzbichchi-zastryahla-vanta20200531_8950.jpg)
О 23 годині вчора, 30 травня, рятувальники відбуксировували вантажівку. У ГУ ДСНС області повідомили, що в селі Зоря Рівненського району великогабаритна автівка застрягла на узбіччі. Без допомоги надзвичайників не обійшлось.
О 23 годині вчора, 30 травня, рятувальники відбуксировували вантажівку. У ГУ ДСНС області повідомили, що в селі Зоря Рівненського району великогабаритна автівка застрягла на узбіччі. Без допомоги надзвичайників не обійшлось.