Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У селищі на Рівненщині виявили двох нелегалів

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

На Рівненщині у рамках операції "Мігрант" було виявлено двох громадян, які порушили міграційне законодавство.

Про це повідомляють у поліції Рівненщини.

Відомо, що у селищі Млинів було виявлено іноземців: 48-річного громадянина Молдови та 51-річного громадянина Російської Федерації. Чоловіки проживали на території України незаконно.

48-річного громадянина Молдови, який незаконно проживав у жительки Дубенського району притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України). Крім того, прийнято рішення про примусове його повернення до країни походження.

На громадянку, яка надавала місце для проживання іноземцю-нелегалу також склали адмінпротокол за статтею 205 (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства).

Відомо, що 51-річний громадянин Російської Федерації вже потрапляв у поле зору правоохоронців: у листопаді 2019 року було прийнято рішення про примусове його повернення на територію країни походження. Однак, чоловік, ігноруючи прийняте рішення міграційної служби, почав переховуватись від працівників поліції.

Тому, після встановлення його місця перебування та затримання порушника притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 203 КУпАП та помістили до Пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства з метою його подальшого примусового видворення з території України до країни походження.

 

Читати також