Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У вестибюлі харківського метро обвалилась стеля

У Харкові 12 січня на станції метро «Площа Конституції» обвалилась стеля. У інциденті ніхто не постраждав. 

Як повідомляє директор Департаменту у справах інформації та зв'язків із громадськістю міськради Юрій Сідоренко, наразі комісія уже з'ясовує причини надзвичайної події. 

«Найголовніше, що ніхто не постраждав. Стелю далі «обстукуватимуть». Таким чином будуть перевірені стелі всіх вестибюлів усіх станцій підземки. Про причини обвалення повідомимо, щойно вони будуть зрозумілі», - зазначив директор департаменту.

Читайте також: У невеликому селі на Рівненщині запрацювала пекарня.

Читати також

19.08.2022 На Житомирщині через ракетні удари та лісові пожежі могли вивільнитись радіоактивні ізотопи

Так, в результаті ракетно-бомбових ударів по території Народицької територіальної громади Коростенського району Житомирської області виникли масові лісові пожежі в Природному заповіднику «Древлянський». Згідно довідки дирекції заповідника вогнем було знищено понад 2100 гектарів лісових насаджень, чим завдано непоправної шкоди природно-заповідному фонду України. Наслідком лісових пожеж також став значний викид в атмосферне повітря десятків тисяч тон забруднюючих речовин різних класів небезпеки, не виключене також вивільнення радіоактивних ізотопів, які були акумульовані на території природно–заповідного фонду внаслідок аварії на ЧАЕС. Загальний розмір завданої шкоди становить більше 14,5 мільярдів гривень. З метою вжиття відповідних заходів реагування, фіксації екологічних злочинів та в подальшому відшкодування завданої шкоди агресором матеріали розрахунків передані до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України та Житомирської обласної прокуратури.