Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Україні безкоштовно передадуть три Байрактари — BAYKAR

Компанія-виробник Байрактарів безкоштовно передасть Україні три безпілотники.

Про це йдеться у Twitter компанії BAYKAR. Зазначають, що виробника зворушила згуртованість українців, які за лічені дні зібрали 600 мільйонів гривень на купівлю безпілотників.

"Компанія Baykar не прийматиме оплату за TB2 і безкоштовно відправить 3 БПЛА на український фронт. Ми просимо натомість зібрані кошти спрямувати на допомогу в боротьбі народу України. Ми зворушені цією солідарністю та рішучістю перед обличчям, здавалося, нездоланних викликів", — йдеться у заяві.

Нагадаємо, що телеведучий і волонтер Сергій Притула та блогер Ігор Лаченков відкрили збір коштів, в якому попросили українців зібрати 450 млн гривень на три БПЛА Bayraktar. Проте українці впоралися за 3 доби, зібравши на чотири безпілотники із запланованих трьох.

Читати також

18.08.2022 У Раді пропонують звільнити від військової служби ще одну категорію чоловіків

Відповідний законопроєкт № 7678 «Про військовий обов’язок та військову службу» народні депутати України Олексій Гончаренко, Сергій Рахманін та Роман Костенко зареєстрували 17 серпня. Згідно із запропонованими змінами, однією з підстав звільнення від військової служби під час особливого періоду є наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років.