Українські військовослужбовці, яких тренували у Великій Британії, показують результати на полі бою

Підготовлені у Великій Британії українські військовослужбовці показують результат на полі бою.

Про це повідомив заступник Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Євген Мойсюк, передає видання "Армія Inform".

Він разом із командувачем об’єднаних сил Апарату Головнокомандувача ЗС України генерал-майора Едуардлм Москальовим здійснили робочий візит до Великої Британі. Там вони ознайомилися із організацією та проведенням військових навчань українських захисників, яке відбувається в рамках програми підготовки наших воїнів під керівництвом Сполученого Королівства.

– Допомога від Великої Британії у підготовці українських воїнів є надзвичайно важливою для України. Ми цінуємо дружбу із Сполученим Королівством і дякуємо за те, що вони роблять для того щоби українці чинили опір російському агресору. Підготовлені у Великій Британії українські військовослужбовці показують результат на полі бою, – зазначив генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

Українські генерали відвідали заняття з бойового вишколу наших підрозділів. Вони, зокрема, ознайомилися із вогневою підготовкою, де військовослужбовці опановують ведення вогню стрілецькою зброєю та тактичною підготовкою, де відпрацьовуються навички стрільби у складі підрозділу і тактики пересування на полі бою.

Читайте також