Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В Україні з 1 лютого планують підвищити зарплати працівникам МВС

З лютого 2022 року в Україні планують підвищити зарплати правоохоронцям.

Про це повідомив сьогодні, 11 січня, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

“Враховуючи, що у бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувались точково, за рахунок так званого Ковідного Фонду, на 2022 рік в Законі про держбюджет на це передбачено додаткових 2,8 млрд грн. Лише на зарплати Нацполіції додатково виділено 1 млрд грн", - зазначив Денис Монастирський.

За його словами, Уряду доручили збільшити заробітні плати працівникам системи МВС на 10% з 1 лютого. Йдеться не лише про поліцейських, а й про рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби. 

"Також хочу зазначити, що вже з лютого буде відновлено право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло”, – повідомив міністр внутрішніх справ.

Читати також

12.08.2022 На Луганщині підірвали автомобіль "начальника МРЕВ", який співпрацював з окупантами з 2014 року

«Ми постійно отримуємо повідомлення про роботу партизанів… Буквально вчора на Старобільщині внаслідок вибуху газової установки в автомобілі у лікарні у тяжкому стані перебуває колаборант, який з 2014 року почав співпрацювати з окупантами», – заявив Гайдай в ефірі телемарафону. Наприкінці липня голова ОВА повідомляв, що біля Сватова на Луганщині невідомі особи влаштували підпал на залізниці, якою армія РФ доставляє боєприпаси на фронт. Він назвав це роботою «луганських партизанів».