Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Від сьогодні українці можуть купити ліки в аптеках за "ковідну" тисячу, але придбати можна буде не все

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

Із 24-го січня українці, які старші 60-ти років, можуть придбати ліки в аптеках за кошти, які вони отримали за вакцинацію від коронавірусу. Про це повідомили в МОЗі. 

Віковий поділ аргументують тим, що саме ця вікова категорія є групою ризику та має супутні хронічні захворювання, які потребують придбання додаткових лікарських засобів.

Придбати ліки за "ковідну" тисячу можна буде як у звичайних, так і в інтернет-аптеках. Купити можна буде будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього. 

За інформацією Міністерства економіки України, банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. Коли саме вона оформила картку – неважливо, головне, щоб на момент купівлі ліків їй вже виповнилося 60 років. 

За кошти програми можна буде придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які товари, що реалізуються в аптеці. Наприклад, не можна буде купити препарати недоведеної ефективності, такі як дієтичні добавки, а також косметичні засоби чи медичні прилади, як-от апарати для вимірювання тиску, інгалятори тощо.

Читати також